Odchudzanie po świętach

Odchudzanie po świętach? Jest konieczne, by mieć wspaniałą sylwetkę na zbliżające się lato. A jak poprawić sylwetkę w kilka dni? Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. A czy jest dieta cud? Nie ma. I to trzeba sobie wyraźnie powiedzieć. Wszystkie superdiety, diety cud, szybkie odchudzanie, to bajki, który mogą przynieść efekt odwrotny do oczekiwanego…
Odchudzanie nie polega na pozbyciu się z organizmu wody ani przyśpieszeniu trawienia, tylko na zużyciu zgromadzonych zapasów tłuszczu. Gwarantuje to odpowiednia dieta o obniżonej kaloryczności oraz ćwiczenia. To, ile kalorii potrzebujesz dziennie zależy od twojego trybu życia, wzrostu, wagi, płci oraz wieku

Bardzo wskazana jest jazda na rowerze, a także pływanie. Młodym ludziom zalecana jest …dyskoteka. Taniec wspaniale odchudza. Dla tych, którzy nie tylko chcą pozbyć się świątecznych kilogramów, ale generalnie zejść z wagi. Najlepsze będą zajęcia w klubie fitness, gdzie instruktor indywidualnie dobierze ćwiczenia.

Oczywiście, zmieniamy też sposób żywienia. Jemy, więc koniecznie pięć razy dziennie, czyli często, ale mało. Pod żadnym pozorem nie spożywamy pozostałości ze świąt, tylko przygotowujemy lekkie posiłki oparte na warzywach i chudej wędlinie. Dużo pijemy, zwłaszcza wysokomineralizowanej wody mineralnej, czerwonej, zielonej herbaty i herbatek ziołowych.

Nie łudźmy się jednak, że te trzy kilogramy zrzucimy w trzy dni. Tak lekko nie ma. Zakładając, że zastosujemy się do dietetycznych rad i jednocześnie codziennie będziemy ćwiczyć – potrzeba nam trzech tygodni, by powrócić do wagi sprzed świąt.

Dodano: 7 kwietnia 2015 Kategoria: Przepisy Tagi: , , , Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl