Co robić, żeby mieć BIAŁE ZĘBY?

Piękne i zdrowe zęby to wizytówka każdego z nas, dlatego powinniśmy szczególnie o nie dbać. Czasami jednak pomimo codziennej pielęgnacji, zęby zaczynają nam żółknąć i zbiera nam się kamień na zębach. Przyczyną mogą być złe nawyki żywieniowe, nadmierne picie kawy i palenie papierosów.

Nie trzeba koniecznie udawać się do dentysty aby wybielić zęby. Niektórych przebarwień na zębach można się pozbyć w domu za pomocą środków wybielających takich jak paski, pasty czy żele. Wybielające pasty do zębów dostępne w aptekach są dość łagodne, jednak poradzą sobie one z rozjaśnieniem żółtych zębów.

Cytryna, węgiel, soda oczyszczona – internet pełen jest domowych sposobów na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. Dentyści stanowczo odradzają takie kuracje wybielania zębów i mówią wprost – to niebezpieczne dla zdrowia zębów! Lepiej udać się do specjalisty po poradę, niż ryzykować zdrowie i urodę.

Dodano: 20 kwietnia 2015 Kategoria: Dla zdrowia Tagi: , , , , 2 komentarze

Dodaj komentarz
Komentarze

  1. Megi pisze:

    Ja używam iWhite, efekty daje naprawdę rewelacyjne, dostępny jest w drogerii i wygodny. Efekty utrzymują się nawet 2-3 miesiące.

  2. Olga pisze:

    Też nie używam metod typu soda. Ale stosuje system iWhite i dał mi świetne efekty.

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl