Dlaczego moje cele zamknęłam w 2 sekretnych kopertach?

11 grudznia 2015 poprowadzę razem z Danielem Zienkiewiczem Szkolenie dotyczące osiągania celów oraz wizualizacji.

W związku z tym postanowiłam przeprowadzić pewien eksperyment.

W osiąganiu naszych zamierzeń bardzo pomocna może okazać się wizualizacja,  często stosowana przez najlepszych sportowców świata. Niektórzy eksperci w tej dziedzinie twierdzą, że cel powinno się utrzymywać w tajemnicy ( szczególnie taki, który nie zależy w 100 % od nas ).

Dlatego postawiłam sobie 3 cele:

1.Cel nr 1 – zamknęłam w zapieczętowanej kopercie i przekazałam Pani Ilonie – przedstawicielce gminy Bemowo. Pokażę go Wam 11 grudnia 2015

2.Cel nr 2 – również  został zamknięty w zapieczętowanej kopercie i zostanie ujawniony 11.12.15

3.Cel nr 3 – wszyscy znacie. Chciałabym ważyć poniżej 70 kilogramów. Przyśpieszyłam jedynie termin i postanowiłam, osiągnąć go w naszym magicznym dniu, czyli 11 grudnia 2015

Cel nr 3 w 99% zależy ode mnie, natomiast nr 1 i 2 jest zależny ode mnie w dużo mniejszym stopniu. Dodatkowo zgodnie z radami naszego eksperta są one stosunkowo wysokie i trudne do osiągnięcia bez wizualizacji.

cele 1 i 2

 Dlaczego warto wizualizować Swoje cele oraz dlaczego jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi poprawiających nasze wyniki?

Badania naukowe dowodzą, że gdy wykonujemy jakąś czynność w naszym mózgu zachodzą te same procesy jak przy wizualizacji tej czynności.

Jednak, gdy tylko wyobrażasz sobie Swój cel ( bujasz w obłokach, marzysz ) to poza przyjemnymi odczuciami nie masz żadnych konkretnych efektów w świecie rzeczywistym. Dopiero prawidłowo przeprowadzony proces wizualizacji programuje Twoją podświadomość na osiągniecie założonych celów.

Dostałam precyzyjną instrukcję dotycząca wizualizacji od naszego eksperta prowadzącego wykład . Już  11 grudnia 2015 dowiecie się jakie efekty osiągnęłam w 3 wyżej postawionych celach oraz otrzymacie precyzyjną instrukcję skutecznej wizualizacji.

Pozdrawiam

Kasia

P.S. W jutrzejszym wpisie zdrowa, szybka i smaczna potrawa dietetyczna.

 

Dodano: 24 września 2015 Kategoria: Motywacja, Projekt odchudzanie Tagi: , , , Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl