Domowe sposoby na piękną sylwetkę

 

Życzeniem chyba każdej kobiety jest cieszyć się szczupłym, pięknym, jędrnym oraz nietkniętym cellulitem ciałem. Wiele kobiet mimo to uważa, że walka z cellulitem jest z góry przegrana, a zrzucenie zbędnych kilogramów wiąże się z niewspółmiernym poświęceniem. Jednak, odrobina silnej woli, a także wcielenie w życie pewnych nawyków i stosowanie się do nich na co dzień sprawią, że marzenia o smukłej sylwetce nabiorą realnych kształtów.

Oto kilka moich przykładów i podpowiedzi co zrobić, żeby zimą zachować piękną sylwetkę bez zbędnych czynności za którymi nie przepadamy:

1.Bądz fit. Wchodź po schodach, nie korzystaj z windy, podczas sprzątania napinaj mięśnie, częściej spaceruj

2.Jedz i chudnij.  Nie zapominaj o pełnowartościowych posiłkach, np. bogatych w białko rybach i jajach, dostarczających witamin i minerałów świeżych owocach i warzywach czy zawierających nienasycone kwasy tłuszczowe potrzebne do prawidłowej pracy układu nerwowego orzechach i pestkach. Jedzmy regularnie, nawet 5-6 posiłków dziennie, ale w mniejszych porcjach. – A po godzinie 18 nie zaglądajmy już do lodówki.

  1. 3. Ogranicz spożycie cukrów, tłuszczów i węglowodanów
    Cukry i tłuszcze to główni wrogowie szczupłej sylwetki, natomiast ich ograniczenie sprzyja walce z cellulitem. Warto postawić na dietę wysokobiałkową.

 

  1. Jedz dużo warzyw i owoców i pij dużo wody
    Jedzenie dużych ilości świeżych warzyw i owoców sprzyja smukłej sylwetce, a poza tym walcząc z cellulitem należy przejść na dietę złożoną właśnie z warzyw, produktów zbożowych, ryb

 

Zmień nastawienie. Myśl pozytywnie, dostrzegaj to co masz najlepsze w sobie wówczas wszystko się na pewno uda !!!

 

Dodano: 10 lutego 2015 Kategoria: Rehabilitacja Tagi: Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl