Jak działają przekonania?

We wpisie pokazującym dlaczego tylko 10% ludziom udaje się osiągać swoje cele tutaj  pisałam o tym, ze ludzie sukcesów często wyobrażają sobie dobre rzeczy, które się zdarzą, gdy osiągną zamierzone cele.

Dlaczego to takie istotne?

Nasz umysł jest podzielony na dwie części: świadomą – 10% i podświadomą – 90%. W tej drugiej części przechowywane są nasze przekonania.

Co to są przekonania? To opinie, które uznajemy za prawdy niepodważalne Na przykład: Nigdy nie schudnę, Powinnam zjadać wszystko, co mam na talerzu, Niczego nie robię dobrze, więc po co próbować, Nie zasługuję na miłość, Jestem głupi itd

Czy może któreś z nich brzmi znajomo?

 Jaki mają wpływ na nasze życie? Olbrzymi. Podświadomie podejmujemy decyzje i działania oparciu o to w co wierzymy. Nawet, gdy pojawiają się inne możliwości nie dostrzegamy ich. Dlatego ciągle nie możemy schudnąć, przecież codziennie powtarzasz sobie Jestem mało atrakcyjna, Nigdy nie schudnę

Twoja podświadomość nie wdaje się z Tobą w dyskusję. Akceptuje to co myślisz i mówisz.

Zmiana przekonań nie jest prosta, jest jednak możliwa. Pomoże tu wizualizacja. Więcej na ten temat dowiesz się już podczas jutrzejszego wykładu. Jutro opowiem Ci też o moich celach, które zamknęłam w dwóch kopertach oraz o tym, czy udało mi się osiągnąć zamierzona wagę.

Do miłego zobaczenia

Kasia

 

 

 

Dodano: 10 grudnia 2015 Kategoria: Motywacja, Projekt odchudzanie Tagi: , , , , Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl