Jak zahamować apetyt ?

Apetyt na słodycze to dziś dość częsta przypadłość. Do słodkiego i zdradliwego raju wiedzie wiele dróg. Wpychają nas tam między innymi: stres, zmartwienia, zbyt szybkie tempo życia, które nie pozwala na zdrowy jego tryb, nieprzemyślany – przypadkowy sposób odżywiania, coraz mniej aktywności fizycznej na co dzień, etc.

Niestety, gdy się już tam znajdziemy, bardzo trudno się wydostać, bo nadmierny apetyt na słodycze i jego zaspokajanie powoduje, że wpadamy w błędne koło…
By stłumić apetyt, możesz zdecydować się na odpowiednie tabletki odchudzające. Pamiętaj jednak, by wybierać wyłącznie bezpieczne preparaty. Choć środki zawierające żywiczan fenterminy czy orlistat należą do grupy silnych leków anorektycznych, stanowią poważne zagrożenie zdrowia. Na szczęście na rynku dostępne są inne specyfiki – legalne. Zawierają naturalne substancje, które w sposób bezpieczny tłumią apetyt. Wpływają na przekształcenie mechanizmu głodu w mechanizm sytości, likwidując głód. Nie uzależniają, więc z powodzeniem możesz stosować je przez długi czas.

Możesz także wybrać preparaty, które zapobiegają podjadaniu między posiłkami. Tutaj doskonale sprawdza się zielona kawa, która – dzięki zawartości kwasu chlorogenowego – zapobiega poposiłkowemu spadkowi glukozy.

Dodano: 27 maja 2015 Kategoria: Przepisy Tagi: , , , Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl