Noworoczne postanowienia.

postanowienia noworoczne

A więc chcesz rzucić palenie, zapisać się na siłownię i schudnąć? Przestaniesz jeść słodycze, zajmiesz się nauką lub zmienisz pracę? A może zamierzasz zająć się sprawami rodzinnymi lub zmienić tryb życia? Nie będziesz jedyny/jedyna… Jak pokazują badania niestety  tylko jedna piąta, jest w stanie wytrwać w swoich postanowieniach. Około 15 proc łamie je już po kilku dniach. Niektórzy odkładają realizację na później, a ponad 40 procent badanych w ogóle nic nie postanawia.

Mając na uwadze perspektywę wejścia w Nowy rok, ludzie zwykli wyznaczać sobie cele, nad którymi wcześniej nie mieli czasu zastanowić się albo które z premedytacją odkładali aż do nadejścia ostatnich dni grudnia.

Różne mamy postanowienia – nas najbardziej interesują te związane ze zdrowiem, i aktywnością fizyczną.
Dlaczego warto podjąć noworoczne postanowienia dla zdrowia? Dzięki nim wzmocnisz odporność i sprawią poprawisz kondycję ( chociażby poprzez codzienne długie spacery z psem), a badania profilaktyczne, że wszelkie nieprawidłowości będzie można natychmiast zacząć leczyć. Podejmij wyzwanie i spróbuj wytrwać w noworocznych postanowieniach cokolwiek miałoby to być.

Ważne jest jedno: trzymaj się swoich postanowień bez względu na to, czy zdarzyło ci się z nich wyłamać. Dzisiaj z psiakiem nie pobiegałaś, ale wyszaleliście się wczoraj, a jutro pogoda ma być ładniejsza. Nie wypominaj sobie że dzisiaj nie dałaś rady – powtarzaj sobie, że od miesiąca codziennie się ruszasz, a to już duży postęp w stosunku do poprzednich lat.

postanowienia noworoczne

Dodano: 2 stycznia 2015 Kategoria: Motywacja Tagi: , , , , , , , Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl