Odchudzanie po świętach

Święta, święta i po świętach. Oprócz pięknych wspomnień pozostał … pękaty brzuch. Jak się go pozbyć przed sylwestrowym szaleństwem?

Do Sylwestra zostało już kilka dni. Czy do tego czasu można pozbyć się wałeczków i wypracować płaski brzuch? Nie łudźmy się. Nawet najbardziej drakońskie głodówki nie zdziałają cudów w tak krótkim czasie. Nie załamujcie się. Walkę o płaski brzuch zacznij już dziś… Poniżej podpowiadamy jak to zrobić.

  • Jedz od czterech do pięciu lekkich posiłków dziennie. Dopilnuj, by były one mniejsze od świątecznych porcji. Najadaj się do 70% nasycenia. Zawsze pozostawiaj miejsce na coś jeszcze…
  • Pod żadnym pozorem nie spożywaj pozostałości ze świąt, tylko przygotowuj lekkie posiłki oparte na warzywach i chudej wędlinie. Dużo pi, zwłaszcza wysokomineralizowanej wody mineralnej, czerwonej, zielonej herbaty i herbatek ziołowych.
  • Unikaj  węglowodanów, a więc wyklucz  słodycze, pieczywo, ciasta, makarony, ryż, kasze za wyjątkiem gryczanej.
  • Niezwykle ważne w czasie odchudzania się po świętach jest picie odpowiedniej ilości wody. Pozwala to na oczyszczenie organizmu z toksyn. Zalecana ilość wody to około 2 litry dziennie, ale w przypadku diety po świętach to może to być nawet 3 litry na dzień.

Boże Narodzenie trwa zaledwie jeden wieczór i dwa dni. Jeśli nawet zapomnicie na ten czas o rygorystycznej diecie, w poświąteczny poranek nie obudzić się jako wieloryb. Ważniejsze, abyś obudziła się szczęśliwa i by na myśl o minionych dniach chciało ci się uśmiechać.

Dodano: 29 grudnia 2014 Kategoria: Dla zdrowia Tagi: , , , , , , Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl