Tajemnica osiągania celów gwiazd show biznesu

Dziś napiszę o czymś wyjątkowym, o czymś co zmieniło życie wielu osób. Na początku może wydawać Wam się to nieco dziwne, szczególnie dla osób które reprezentują logiczny styl myślenia. Jednak uwierzcie, że to działa. Wszyscy ludzie, którzy osiągnęli spektakularne sukcesy w życiu zawodowym lub osobistym stosują to narzędzie. O czym mówię ? To WIZUALIZACJA.
Na początek kilka przykładów dla sceptycznych umysłów.

Arnold Schwarzenegger-aktor
„We wczesnej młodości wyobrażałem sobie, że będę, kim tylko zechcę i osiągnę, co tylko zapragnę. Zanim zdobyłem mój pierwszy tytuł Mr. Universe, przechadzałem się po turniejowych salach, jakbym już wygrał ten konkurs. Tytuł był już mój. Potem, kiedy zacząłem karierę aktorską, było podobnie. Wyobrażałem sobie, że jestem sławnym aktorem i zarabiam grubą forsę. Czułem i smakowałem sukces. Po prostu wiedziałem, że tak się stanie.”

Jim Carrey -aktor
” Kiedy nikt mnie jeszcze tu nie znał, co wieczór przyjeżdżałem na Mulholland Drive, patrzyłem w dół na miasto, wyciągałem ramiona i mówiłem: ” Wszyscy chcą ze mną pracować. Jestem naprawdę świetnym aktorem. Mogę przebierać w najlepszych propozycjach filmowych ”

Renata Angelo – autorka bestselleru
Historię Renaty poznałam podczas Kongresu ” Queens of life „, który odbył się w zeszły weekend. Renata jest Czeszką. Marzyła o tym, aby napisać książkę wspólnie ze znanym mówcą amerykańskim Brianem Tracy. Gdy postawiła sobie ten cel nie znała jeszcze dobrze języka angielskiego. Jej marzenie spełniło się kilka lat później a książka, którą wspólnie napisali stała się bestsellerem. Oczywiście była bardzo wytrwała w realizowaniu swojego pragnienia, ale również bardzo intensywnie stosowała techniki mentalne, afirmacje i tworzyła wizje swojej przyszłości. Podczas wykładu powiedziała, że w swojej głowie żyje jakby trochę do przodu a rzeczywistość w końcu zawsze nadąży za jej myślami”

Nie twierdzę, że wytrwałość i ciężka praca nie są ważne, bo są. Jednak to nie wystarczy.

Dlaczego?
Ponieważ nasze działania muszą być spójne z tym co myślimy. Pisałam o tym w kontekście odchudzania tutaj.

Być może po tych przykładach macie ochotę od dziś zacząć wizualizować. Jednak UWAGA TO NIE JEST TAKIE PROSTE jakby się wydawało.
Gdy tylko wyobrażasz sobie Swój cel (bujasz w obłokach, marzysz) to poza przyjemnymi odczuciami nie masz żadnych konkretnych efektów w świecie rzeczywistym. Dopiero prawidłowo przeprowadzony proces wizualizacji programuje Twoją podświadomość na osiągniecie założonych celów.
Dlatego w czwartek napiszę dokładniej na ten temat.

Jednak najwięcej o wizualizacji dowiesz się podczas bezpłatnego wykładu, który poprowadzę wspólnie z Danielem Zienkiewiczem już 11 grudnia na Bemowie. Ja opowiem Wam o praktycznej stronie osiągania celów na przykładzie mojego odchudzania a Daniel o kreatywnej wizualizacji. On ma nie tylko wiedzę jak to robić, on potrafi robić to w praktyce. Kiedyś na przykład przyciągnął do swojego życia…samochód. Myślę, że opowie Wam o tym na wykładzie.

Niestety jest bardzo duże zainteresowanie warsztatami. Już 45 osób zarezerwowało miejsce a w sali jest tylko 50 miejsc.

REZERWACJE na warsztaty pod nr tel. 733-412-477 lub mailowo – mail: odchudzanieprojekt@gmail.com

Więcej informacji o warsztatach znajdziesz tutaj
=

Dodano: 26 listopada 2015 Kategoria: Motywacja, Projekt odchudzanie Tagi: , , , , 1 Komentarz

Dodaj komentarz
Komentarze

  1. […] Tajemnica osiągania celów gwiazd show biznesu 26/11/2015 […]

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl