Zainstaluj swój cel !

Spraw, aby Twój cel “zainstalował” się w Twojej podświadomości. Jak to zrobic? Codziennie rano i wieczorem powtarzać sobie co chcę osiagnąć, stworzyć wzrokowe “przypominacze”- może to być kartka, zdjęcie, tapeta w telefonie. Możesz tez wysłać do siebie codziennie emaila. A najlepiej zapisz go na odwrocie wizytówki i włóż do portfela, tak, abyś codziennie bezwiednie zerkać. Za każdym razem, gdy powtórzysz sobie swój cel w Twojej głowie odnawia się postanowienie.

Dlaczego to takie ważne?

Nasza energia podąża za uwagą. Zauważyłaś, że gdy o czymś często myślisz, Twój umysł podpowiada właściwe słowa i czyny w odpowiednim momencie. Gdy koncentrujesz się na swoim celu, widzisz możliwości, których wcześniej nie widziałeś, spotykasz ludzi, którzy Ci pomagają.

Dodano: 20 października 2014 Kategoria: Motywacja Tagi: 1 Komentarz

Dodaj komentarz
Komentarze

  1. Siti pisze:

    Moja aktywność finyczza jest raczej znikoma .20 min w jedną i 20 min w drugą stronę szybkim marszem do pracy i z pracy . Czasem basen ,ale nie jest to regularnie . Ostatnio 1 raz w tygodniu godzinny marsz . 2 dni temu kupiłam nowy rower i mam zamiar na nim też spalić trochę kalorii . Moje RMR ,to 1266 ( obliczone na podstawie wzrostu ,wagi i wieku ).Aaa pytała Pani o mje cm .Od stycznia do kwietnia średnio zmniejszyły się o 3-4 cm i teraz też nie chce nic drgnąć .

UE Innowacyjna Gospodarka
UE

DOTACJE NA INNOWACJE - INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2014 wpogonizazdrowiem.pl

Tworzenie stron www Veden.pl